Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
mos u vjen mare.. se qashtu ka ardh koha tash
Barcoleta për Seksin
Titulli: Plaku  

Nje plak i sheh nje qift duke u qi edhe shkon me raportu rastin ne polici, kur shkon atje edhe ju tregon nje polic i thote: axhe nuk duhet me thane tu u qi po duke bere marredhenie seksuale plaku ia kthen: edhe une qashtu menova po kur u afrova qa me pa ata u qijshin.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Kojshia  

Grus i shkon burri en pun edhe ajo e thirr kojshin me nejt edhe ky burri ktheht te shpija se e ka harru mobilin e kjo gruja e mshef shpejt at kojshin en dollap edhe koqet i mesin jasht edhe ky burri ja bon grus qa jon mori kto ajo thot zile ky burri i mshon niher me gisht aj bon cingerr i mshon edhe noher ky apet cingerr edhe ja bon burri grus spo u nijkan hiq edhe ky i mshon me hez edhe aj kojshi thot cingerr bre ta qifsha shurdhanin e nanes
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Pidhi Ka Dham  

Kishte qen njeher nje djal pak me te meta dhe kur ka qen i vogël i ka degju femit duke tha se pidhi ka dhëmb. Dhe kur i erdh koha mu martu nuk guxojke me hi dhanderr, po e pyet nje shok pse nuk po hin? aj thot nuk po guxoj se pidhi ka dhamb, shoku i thot a te hi un te ja thej dhamt? Ok.thot hyr dhe aj hyn pas pak del e i thot hyr se ja theva kur te hyn aj budalla ja kqyr nuses pidhin kur e sheh ju ka qaravesh e thot e bre nanen ja qifsha un i thash theja dhamt e aj ja paska thy edhe fulqit.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: muja  

shkoj Muja te mjeku qe ti ankohej;
-Mjek i dashur,më ndihmo,Fata aspak nuk po përjeton kënaqësi kur e qij nga prapa !
-eh more Mujë,po provo qe ti bësh atmosfer ,p.sh.merre nje zezak qe tja fërkoj shpinën derisa ta qish nga prapa.
Ashtu edhe veproji Muja.E mori një zezak dhe Muja e qinte ,e zezaku ja fërkonte asaj shpinën,por Fata përseri shum e ftoht .pas nje kohe ngritet Muja dhe i thot zezakut;
-Hajde ti qije,ndërsa unë do ta kruaj në shpinë !
Ashtu edhe veproj...Ihyn zezaku Fatës nga prapa.
Fata tash e tëra u qmend nga seksi.Dhe Muja tash po i drejtohet zezakut;
-Apo e sheh se si duhet me e krue shpinën he nanën n'pidh ta qifsha !
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: kari i thyer  

U kon nje djal, dhe ai ka dite me vizatu shum mir.Kur ka shku ne shkoll hala pa hi arsimtarja ne klas ai ja vizaton nje miz ne bank.Kur vjen ajo e she mizen dhe ju doket se eshte e gjall, e godet me dor dhe e then doren.Pastaj kur mbaron mesimi arsimtarja shkon te baba i tij dhe i thot:
-Ej o ti njeri kqyre qet djalin ton ma ka vizatu ni miz ne bank edhe une tu desht mi mshu e kom thy doren-babai i atij djalit ia kthen:
-Ta ka thy doren?!Po tye kurgjo nuk te paska bo mue ma ka vizatu ni Pidh ne nje tull edhe une tu desh me ja shti Karin e kom thy ate...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: shum e fort per aton qee kupton  

ish kon nje burre edh grue edhe i kishin pas 3 femeje. e per me bo seks ishin marr vesh me i thon njeri tjetrit "ME I SHTI TESHAT NE MAQIN" edhe kshtu kur te bohet mbarmje i thot burri grues hajde me i shti teshat ne maqin por gruja harron krejt edhe burrin e nxe gjumi. Te nesermen kur te qohet burri shkon menjehere ne ara me punu edhe gruja e kupton se ku eshte problemi. edhe i thot femijeve shkoni te ara thoni babes hajde mei shti teshat ne maqin
kur te shkojn femia i thojn babe ajde te shpia se ka thon nona me i shti teshat ne maqin e baba iu pergjigjet
I kom la ne dor prama(i kom mshu)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Plazhi i te zvheshurve  

Nje familje tre anetareshe (baba, nana dhe nje djal i vogel) vendosin t'i kalojne pushimet ne nje plazh "nudist" (ku njerezit jane krejtesisht te zhveshur).
Djali i vogel et pyet babin: "Pse ketu ka disa njerez qe e kane karin e madh e disa te vogel?"
Babai, i habitur nga pyetja e djalit, ia kthen nje pergjegjje palidhje, vetem sa per ta jekur qafe djalin : "Po shiqo bir, i thot ai. Ata qe e kane karin e madh jane te pasur, kurse ata qe e kane te vogel jane te varfur". Pastaj per ta devijuar biseden, babai e pyet djalin "Po ku eshte mami?"
Djali pergjigjet : "Mami e takoi nje burre te varfun qe shume shpejt u bo i pasun e tash eshte duke ja thith krejt pasurine..."
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: qobapat  

ish kan nji fukara edhe shkon me hi ne nji qobaptore veq me ni eren e skares se ish kon dek uni , vjen ni zotniedhe po i lyp 50 qobapa pe vet ky fukaraja se per kon po i blen kaq shum ,po ja kthen aj , e kom ni dhanderr e po ma qin qiken ma knaqi e une pe maj n qobapa ,ky i unt i tha a po mi pagun ti mue veq 5 copa une krejt robt po ti qi
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: provat gjenerale  

Ishin kan dy kojshi njeri i biente gitares dhe bente shum zhurem edhe kojshia tjeter vjen e i ankohet e i thot o koshi pom pengon bre e ai ia kthen neser kam koncert bre kojshi neser prap e njejta ndodhi dhe kojshia vjen prap po ai ia ktheu se vetem edhe sot se i kam provat gjenerale prap gitaristi vazhdon te ban zhurem edhe te nesermem por kojshia nuk shkon per ni jave rresht me iu anku e gitaristi interesohet se pse me nuk po vjen kojshia me u anku edhe prej merakut shkon gitaristi te kojshiae hyn mrena e kerkon neper dhoma po nuk e gjen dot po kur shkon ne banjo e gjen kojshin tu i mshu karit dhe i thot gitaristi kojshi qa je tuj bo qe kam prova gjenerale se neser ka me ti qi ropt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Vajzat e mbretit  

Nje mbret kishte tri vajza binjake,per te cilat kishte gjetur tre meshkuj te pershtatshem!
Meqenese mbreti ishte shume i pasur dhe i kishte vetem tri vajza e asnje djal,u kishte thene vajzave qe pas marteses te jetojne ne vilen e tij!
Ne naten e pare te marteses,gruaja e mbretit shkon pas dere te shpiunoje se çfare po ndodh me vajzat e saj!
Kur shkon tek dera e pare degjon te qeshura dhe mendon:Qesh nga kenaqesia!
Tek dera e dyte degjon te qara dhe mendon:Qan nga kenaqesia!
Tek dera e trete nuk degjon asgje,as te qeshura e as te qara!E shqetesuar se midis tyre ndoshta gjerat spo funksionojn nuk flen gjithe naten!
Te nesermen e pyet vajzen e saj:"mire moj bij si kalove mbreme"?
"Ska me mire" - pergjigjet vajza!
"Po si ashtu? -pyet e habitur ajo - ne dhomen tende skishta fare zhurme"!
"E moj nene - ia kthen vajza -Je ti ajo qe na ke mesuar se sduhet te flasesh kur ke diçka ne goje"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: nipi  

ish kan nje vajz dhe e kish martu baba pa deshiren e saj por burrin e kish pas ne gyrbet e nje dit frajeri i saj shkon tek ajo paraqitet sikur nip i nuses nejse aj rrin aty han dark pin qaj dhe pastaj thot po du me fjet me tezen dhe ata pa dyshuar fare pranojn kur nga mesi i nates e marrin vesh se qka po ndodh me nusen dhe shkojn per ta kapur at kur hyn mbrenda aj largohet dhe e kapin prer kari dhe ju rrezshqet dhe ik ata pas atij me fener deri ne fund te katundit por nuk e zen dot kur kthehen ne shpi nusja ju thot a keshtu e pritni ju musafirin a vjehrri ja kthen qka po don aj ma mir me hanger dark po me pi qaj po me qi pidh po me ja fshi karin po me percjell deri ne fun te katundit me drit po qysh me prit musafirin ma mir.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Kapetani  

Jon kon ni qift edhe aj najri kur u shku ne ushtri ja ka shti grus wet naj zhilet ne pidh edhe tash masi u kthy prej ushtris kojshiwa ja u ka pa krejt karat e sakatum weq njoni e kapas te shnosh edhe u shku ky ja ka bo ju falenderoj qi skeni tentu me kqry at punen bashkshortes tem ky ja ka kthy: THI URDHERONI THOKU KAPETHAN
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Portjeri ma i miri ne bote  

A e dinin cili osht portjeri ma i miri ne bote?
Pidhi!
A e dini pse se i mbron 2 topa edhe lun koqe me sulmusin deri sa tja nis me vjell.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Shuku i ngusht  

Shkon njoni ne shpi e e gjen grun me shokun e vet ma te ngushtin ne krevat . e pa nja pa dy e nxjer alltin e e vret shokun .
e gruja ne ate moment i thot ani ani ti njeri se ne vazhdofsh qeshtu ki me mbet pa shok krejt
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Kar madhi!!!  

Ish kon ni pidh i madh me ni katun edhe kurr kerkush sun e kish ngi me t`qime kshtu qe ni dit i thirrin tre njerzit me kara ma te mdhajjj . Amerikanin , Francezin edhe Shipcin .
E vesin amerikanin sa e ki te madh ai thot 20 ( dmth centimetra) e provon po sun e ngin
E thirrin Francuzin i thon ti sa e ki thot 25 i thojn provo po sun bon kurgjo nejse as ai sun bon kurgjo kshtu vendosin me thirr shiptarin kur vjen shiptari i thon ti sa e ki thot 13 ata ja nisin me kesh i thojn qysh be kta kejt ka 20 - 25 e ti me 13 po do me bo diqka ai ja kthen i thot po veq na nuk e matum me centimetra po me grushta heheheh :P
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: Arsimtari  

Ka qen nje her nje arsimtar i biologjis edhe ka shku me ni klas msimi fundit ka qen per seksin edhe arsimtare ja nxer nxansave karin edhe i thot ja ky osht kari per seks hyn drejtori ne klas e shef arsimtarin me kar i thot qka je tu bo i thot edhe nje her te zo te qes prej shkolles diten e neserme arsimtari emer grujen evet ne klas edhe qin per mi tregu nxansave se qka osht seksi i shef perseri drejtori i thot edhe nje her te zo te qes prej shkolles diten e neserme naxansat kishin pas test me arsimtarin biologjis kur hyn drejtori ne klas i shef nxansat tu u qi i thot drejtori qka jeni tu bo kshtu nxansave,nxansat i thojn TEST drejtor........
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: kaqurrel  

shkon strujagjia tek nje shtepi aty eshte nje grua duke u pastruar dh del tek dera shikon e zhveshur ne biren e larte te deres se kush osht poor strujagjia shikon ne biren e çelsit dhe i thote o ti kaqurreli i vogel thirrma baben ose nanen me pagu rrymen...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: kulleri_kundukteri  

ish kon ni kuller dhe hyp ne autobus edhe e she ni femer te mluaar , syte te buker edhe shume i pelqen edhe shkon mi ja lyp , um fal a ka mundesi ni pyetje ? po si jo. a bon mu qi me mu se shume pom pelqen . ik more idiot spo te vjen marre, edhe largohet kulleri, shkon te kundukteri edhe i tregon qysh me zan qate bukuroshe te mluar, kundukteri i tregon se ajo mramje i bjen ka vorrezat the dili ti ne ora 20h edhe e takon ja bon kullerit mlove edhe ti si ajo me te bardhe edhe thuj un jom zoti i jote kur e takon edhe ajo te beson edhe nalet edhe ti munesh me qi qather. ok i thot ajo tu kisha lute veq ne pidh jo se jom virgjeresh ok i tho kulleri bon edhe ne bothe . kur e qin i kallzon qe eshte kon ai kulleri i autobusit edhe i thot ta leshova , hahhahah ajo e hjek mantillin edhe itregon se eshte kundukteri hahhahhahha
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: dhandri  

ish kan ni njeri dhe ish martu dhe kur ka hi dhander ska dit shka me ba , e ka vet vllavin e vet aj ka thon ani . edhe tash ne mbremje gruaja ka lyp mu iq edhe ky e ka thirr vllavin e ka vet qa me bo ?aj i ka thon deshe.edhe ky e ka desh. e ka thirr apet i ka thon qa me bo tash? vllavi i ka thon lepija aty ku e bon shurren ? ky se din dhe shkon ne wc dhe e lepin wc-jen edhe e thirr vllavin e vet apet e thot ?aty ku e bon shurren e lepiva po a ti hi edhe pllakave
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Titulli: japani serbiani gjeramani ialiani amerikani dhe shqiptari  

kishte qene japani serbiani gjermani italiani amerikani edhe shqiptari e kan bo tash kete qa kan diqka me interesante ne vendin e tyre japani ka thot une i kam stilat ma te mira serbiani thot une i kam femrat me te mira gjermani thot une i kam dyshekat me te mira italiani thot une aniet i kam me te mira amerikani thor une i kam gazetat me te mira
shqiptari ska sen me te mire edhe thot me stilat e japanit i qi qikat e serbianit n"dyshek t"gjermanit n"anije t"italianit n"qofse s"besoni lexoni edhe gazetat e amerikanit .